zarowka-wrzesien-2020-do-www

NEONY - SZYLDY, SEMAFORY, WITRYNY, PRZENOŚNE I DO DOMU, INSTALACJE NEONOWE

Jeżeli szukacie Państwo nietuzinkowej i magicznej reklamy, weźcie, prosimy pod uwagę neony. Przyciągające uwagę, dobrze zaprojektowane, animowane, przemyślane, ciekawe i legalne! Tak właśnie to widzimy magiczne i dobrze zaprojektowane, a dodatkowo starannie wykonane będą Waszą wizytówką i wisienką na torcie przez długie lata. Bez względu na działalność i lokalizację neony są doskonałym wyborem.

Lokal gastronomiczny z klimatem, instytucja kultury z misją, sklep lub salon z wizją powiedzą neonom: TAK. Zajmiemy się dla wykonaniem w całości takiego przedsięwzięcia, przygotujemy projekty niezbędne projekty techniczne, budowlane, elektryczne lub konserwatorskie, pozyskamy wszystkie zgody i pozwolenia administracyjne oraz wykonamy i perfekcyjnie zamontujemy cały neon. Na koniec przeprowadzimy huczne odsłonięcie i odpalenie neonu wraz z Państwa klientami oraz licznym gronem przyjaciół neonów. Interesują nas szczególnie trudne i wymagające długich formalności miejsca takie jak Wrocław (szczególnie Park Kulturowy Stare Miasto), Katowice i miasta GOP (Gliwice, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom), Kraków (szczególnie Park Kulturowy Stare Miasto) i inne miasta.

Wykonujemy także neony przenośne, wolnostojące i wiszące, które wykorzystywane są w wydarzeniach plenerowych, wystawach, koncertach i wielu innych miejscach gdzie mobilność neonu jest najważniejsza. Neon przenośny po jest przystosowany do tego, że pełni rolę ozdobną również miedzy wydarzeniami ponieważ jest przystosowany do powieszenia na ścianie.

svg-image

Napisz do nas
reklama@razdwa.com.pl

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna 
ul. Zygmunta Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze

Kontakt bezpośredni:
Paweł Krzywdziński
+48 601 516 311
pawel@razdwa.com.pl

Back to top Arrow