kostka-1
stanowisko-komp-bez-kostki-2
kaktus
aparat-foto
kalendarz-dlugopis
herbata
notatnik
lewa-reka-klawiatura
kawa
reka-prawa-myszka
tablet-z-piorkiem

PEŁNA OBSŁUGA REKLAMOWA

Tylko pełna i kompleksowa obsługa reklamowa oszczędza Państwa czas i pieniądze, a także gwarantuje wzrost sprzedaży usługi i produktów oraz wzrost wizerunku firmy. Nasza firma posiada już 20-letnie doświadczenie w planowaniu, projektowaniu i realizacji spójnych działań reklamowych, marketingowych i informacyjnych. Zapewniamy Państwa o naszej merytoryczności, dużym zaangażowaniu i uczciwości we współpracy. Praca naszej firmy często określana jest przez naszych Klientów mianem wisienki na torcie. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów!

Doradztwo i konsultacje marketingowe

Zawsze podstawą naszej współpracy z Klientem jest doradztwo i pomoc w tematach marketingu, reklamy, wizerunku i tworzenia skutecznej komunikacji. Nasze duże doświadczenie, analityczne podejście i uczciwość merytoryczna są gwarancją rozwiązywania wielu powstających problemów w codziennej pracy biznesowej naszych klientów. Czasami spojrzenie z innej perspektywy otwiera nowe horyzonty.

Pełna obsługa placówek medycznych

Zastanawiacie się zapewne Państwo jak utrzymać obecnego pacjenta, a zarazem pozyskać nowego? Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na takie i inne pytania dotyczące Państwa placówki medycznej, chętnie się z Państwem spotkamy. Przedstawimy nasz plan rozwoju Państwa placówki bez względu na wielkość i formę własności placówki.

NASZA OFERTA

projektowanie-redesign-logo@2x

Projektowanie i redesign logo

Nazwa, kształt, kolor dla nowego logo lub naprawa istniejącego logo. Zrobimy wszystko dla poprawy wizerunku firmy.

Zacznijmy od logo - bądźmy widoczni. Nazwa, kształt i kolorystyka logo są najważniejszymi elementami wizerunku firmy, który wpływa na wygląd wszystkich materiałów reklamowych oraz informacyjnych firmy. Nasi projektanci zaprojektują specjalnie dla Państwa nowe logo lub odnowią i unowocześnią istniejące. Kolory logo zostaną dokładnie i jednoznacznie określone w różnych systemach barwnych. Proponujemy skorzystać z naszych dodatkowych usług: rejestracji nazwy i znaku firmowego w Urzędzie Patentowym RP oraz wykonania identyfikacji wizualnej logo.

identyfikacja-wizualna-firmy@2x

Identyfikacja wizualna firmy

Zaprojektowanie i wdrożenie spójnej Księgi Identyfikacji Wizualnej to nasze zadanie oraz fundament każdej marki!

CI z ang. "Corporate Identity" czyli "Identyfikacja Firmy" jest bardzo szerokim i specjalistycznym opracowaniem zasad składających się na tożsamość firmy. Opracowanie jest zebrane w zbiór zasad posługiwania się nazwą i logo zwanych księgą lub manualem. W naszej współpracy z klientem opracowujemy księgę w zakresie zależnym od branży i wielkości firmy. Wspólna współpraca naszych konsultantów i projektantów ze wskazanymi osobami lub całymi działami w firmie wiąże się z większym zaangażowaniem i sukcesem zaprojektowania i wdrożenia nowej, spójnej identyfikacji.

projektowanie-graficzne@2x

Projektowanie graficzne

Tworzymy ciekawe, niepowtarzalne, skuteczne
i funkcjonalne projekty graficzne na wszystkie dostępne media.

Czy macie Państwo swoją pasję? Naszą pasją jest projektowanie graficzne. Niczym nieskrępowana wyobraźnia pozwala nam na stworzenie dowolnego projektu, tak aby efekt końcowy pracy był niepowtarzalny, ciekawy i zarazem funkcjonalny. Tworzymy projekt, który pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę, spełnić swoje zadanie i sprawdzić się w rzeczywistym świecie. Projektując zawsze zwracamy uwagę na możliwości późniejszej realizacji projektu, uwzględniamy technologię druku, podłoże oraz sposób wykończenia. Najważniejsze jest połączenie wszystkich elementów w jedną całość, dlatego zawsze staramy się, aby projekt i jego realizacja była wynikiem wspólnej pracy - Klienta oraz naszego zespołu.

strony-internetowe@2x

Strony internetowe

Wykonujemy nowoczesne i responsywne strony internetowe bazujące na CMS WordPress.

Internet jest już prawie we wszystkich naszych domach i firmach. Jest dostępny dla każdego i o każdej porze. Jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji medialnej. Dane można łatwo i szybko aktualizować za pomocą CMS, tworzą się nowe możliwości pozyskiwania informacji, handlu oraz wykorzystania reklamy. W naszej pracy nad stroną internetową, portalem informacyjnym lub sklepem internetowym szczególną uwagę zwracamy na spójność z pozostałymi materiałami reklamowymi. Do prototypowania stron wykorzystujemy Adobe XD, a strony wykonujemy w oparciu o WordPress. Dla naszych klientów dodatkowo przygotowujemy materiały na profile społecznościowe Facebook, YouTube, Instagram i inne.

druk-i-poligrafia@2x

Druk i poligrafia

Offsetowy, rolowy, rotacyjny, cyfrowy, atramentowy, sitodruk, tampondruk, fleksodruk, druk UV. Wszystkie rodzaje i opcje wykończenia!

Drukujemy dla Państwa z najwyższą jakością przy najkorzystniejszej cenie. Mamy do dyspozycji precyzyjne maszyny offsetowe Heidelberg 52M i 74M w formacie B2 i B1 oraz ManRolland 700 w formacie B1 wraz z niezbędnymi urządzeniami introligatorskimi. W druku wielkoformatowym siatek mesh i banerów korzystamy z maszyny FujiFilm Sericol UVISTAR 2 o szerokości 5 metrów oraz zgrzewarki MILLER WELDMASTER 112 EXTREME. Przy mniejszych grafikach do wnętrz używamy drukarki HP Latex 360. Posiadamy też drukarkę cyfrową Xerox 7800 z certyfikatem Pantone oraz stacje graficzne Mac i PC z monitorami Nec SpectraView 27 i Eizo. Wszystkie urządzenia posiadają sprzętową kalibrację kolorystyczną do której używamy spekrtofotometrów X-Rite oraz wzorców CMYK i Pantone.

naklejki-specjalistyczne@2x

Naklejki specjalistyczne

Duży wybór folii i rodzajów nadruku gwarantuje właściwą jakość naklejek stosowanych do oznakowania i zabezpieczenia. Najnowsze rozwiązania.

Naszej produkcji naklejki, plomby znakujące i zabezpieczające mają zastosowanie w wielu instytucjach i firmach. Naklejki służą naszym Klientom do znakowania, zabezpieczania i informowania. Do produkcji używamy najnowocześniejszych folii różnych rodzajów takich producentów jak: 3M, Oracal, JAC, Avery, Mactac i innych. W zależności od ilości naklejek oraz wykorzystywanych kolorów drukujemy w różnych technikach włącznie z drukiem offsetowym farbami UV. Zapewniamy najlepsze wykończenie naklejek oraz konfekcję wg potrzeb i wskazań Klienta.

gadzety-reklamowe@2x

Gadżety reklamowe

Oferujemy gadżety sprawdzone i zaskakujące funkcjonalnością. Wszystkie bardzo dobrze wykonane
i oznakowane, a na koniec terminowo dostarczone. 

Z naszego doświadczenia wiemy, iż najlepsze gadżety to takie które zaskakują i jednocześnie są użyteczne. Wysoka jakość, funkcjonalność oraz jednoznaczne oznakowanie gadżetu logo firmy to argumenty "za" gadżetami. Posiadamy bardzo bogatą ofertę gadżetów różnych producentów. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości produktów wraz z wysokiej jakości oznakowaniem wykonanym w kraju lub za granicą. Podejmujemy się bardzo szybkich i trudnych realizacji, ale realne szanse dostawy określamy po otrzymaniu od klientów szczegółowych danych.

ninja-raz-dwa@2x

Ninja Raz Dwa

Podejmujemy się zadań specjalnych. Rozwiązujemy nietypowe problemy reklamowe naszych Klientów. Wszystko szybko, poufnie i skutecznie :)

W ramach pełnej obsługi reklamowej podejmujemy się dla naszych Klientów zadań specjalnych. Są to najczęściej realizacje wymagające indywidualnego podejścia i nietypowego rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu bazującemu na wieloletniej praktyce oraz powiązaniu wszystkich dostępnych narzędzi jesteśmy w stanie rozwiązać każdy, nawet najbardziej nietypowy problem. A wszystko szybko, poufnie i skutecznie:) oraz oczywiście w dobrej cenie:)

oznakowanie-wewnetrzne-budynku-i-ifirmy@2x

Oznakowanie wewnętrzne
budynku i firmy

Kompleksowe oznakowanie wewnętrzne budynku. Projekt, wykonanie i montaż. Używamy szlachetnych materiałów: szkło, stal, aluminium, granit.

Poprawne i czytelne oznakowanie budynku pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. W oznakowaniu wewnętrznym budynku firmy najważniejszy jest plan, który opracowujemy wspólnie z architektami, właścicielami, administratorami oraz użytkownikami budynku. Nasz plan uwzględnia wykonanie pierwowzorów elementów kierunkowych i informacyjnych. Następnie weryfikujemy wielkość i czytelność tych elementów oraz oceniamy dopasowanie materiałów, kolorów do istniejącego otoczenia. Po wykonaniu oznakowania budynku, firmy ponownie weryfikujemy funkcjonalność i dokonujemy ostatecznych poprawek.

oznakowanie-zewnetrzne-budynku-firmy@2x

Oznakowanie zewnętrzne
budynku i firmy

Współpracujemy z architektami i inżynierami, wykonujemy totemy informacyjne na fundanetach i inne niezbędne oznakowanie także dojazdowe.

Oznakowanie zewnętrzne jest niezbędnym elementem oznakowania, dojazdu klientów i zaopatrzenia do budynku firmy. Na oznakowanie zewnętrzne mogą składać się: litery przestrzenne, tablice, totemy informacyjne i kierunkowe. Oznakowanie umieszczane jest na budynku, na terenie i przy wjeździe do firmy. Na oznakowanie kierunkowe składają się z tablice typu "gilotyny" lub tablice wynikających z identyfikacji firmy. Nasza firma przeprowadza cały proces budowlany w zakresie przygotowania dokumentacji, uzyskania niezbędnych pozwoleń urzędowych oraz wykonania i montażu oznakowania.

animowane-neony-na-dachach-budynkow@2x

Animowane neony
na dachach budynków

Neony na dachach to najbardziej prestiżowe nośniki reklamy zewnętrznej dostępne na rynku. Neony, litery przestrzenne i konstrukcje to nasza specjalność!

Posiadamy w ofercie kilkanaście własnych lokalizacji pod neony w największych miastach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Opole, Gliwice, Chorzów. Nasze lokalizacje usytuowane są w centrach miast, miejscach wzmożonego ruchu samochodowego, pieszego oraz komunikacji miejskiej, w bliskim sąsiedztwie największych centrów handlowych. Naszym klientom w zakresie neonów świetlnych na dachach oferujemy pełną obsługę: ekspozycja, uzgodnienia i pozwolenia urzędowe, wykonanie i montaż, ubezpieczenia, monitoring i serwis.

reklama-wielkoformatowa-backlighty-murale@2x

Reklama wielkoformatowa
Backlighty i murale

Zapewniamy projekty budowlane, pozwolenia administracyjne, produkcję, montaż, ekspozycję, serwis, monitoring, ubezpieczenia. Najlepsze lokalizacje!

Przeprowadzamy kampanie reklamowe w oparciu najlepsze lokalizacje nośników wielkoformatowych. Jesteśmy gotowi do współpracy z klientami poszukującymi kompleksowych rozwiązań, indywidualnego podejścia i doradztwa. Ważna jest dla nas współpraca z klientem w zakresie legalności i etyki wskazanych lokalizacji. W naszej ofercie znajdują się lokalizacje własne jak i firm na stałe z nami współpracujących z największych miast w Polsce: Warszawa, Katowice (GOP), Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin. Wykonujemy również najbardziej prestiżowe nośniki podświetlane typu backlight oraz malarstwo naścienne typu murale.

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna

LOGO

Pełna Obsługa Reklamowa

Identyfikacja Wizualna

Druk i poligrafia

Neony  Ledy

strony www

Oznakowanie
budynku 

svg-image

Napisz do nas
reklama@razdwa.com.pl

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna 
ul. Zygmunta Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze

Kontakt bezpośredni:
Paweł Krzywdziński
+48 601 516 311
pawel@razdwa.com.pl

Back to top Arrow