naklejki-plombowe-udt-02

Naklejki informacyjne UDT

KLIENT: Urząd Dozoru Technicznego, Warszawa

W 2002 roku bazując na doświadczeniach z wieloma firmami w zakresie stosowania naklejek zabezpieczających i wizerunkowych w miejscach publicznych rozpoczęliśmy współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego w Warszawie. Zaproponowaliśmy przygotowanie naklejek, których celem było poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat bezpieczeństwa urządzeń technicznych oraz uzmysłowienie ważnej roli jaką pełni Urząd Dozoru Technicznego w nadzorowaniu i kontroli urządzeń. Ówczesny prezes pan Marek Walczak zaakceptował pomysł i założenia. Tak zaczęła się historia zielonych naklejek informacyjnych UDT, które wszyscy znamy z wind, ruchomych schodów i innych urządzeń technicznych objętych dozorem w różnych instytucjach, firmach, urzędach, budynkach mieszkalnych i centrach handlowych. Niestety czerwone naklejki też są naklejane, ale mamy nadzieję, że w minimalnym stopniu.

Od 2002 roku trakcie kontroli ponad 1000 inspektorów w 30 oddziałach UDT nakleiło już ponad 5 mln naklejek. Wraz z naklejkami wykonywane były dziurkacze z kaburami. W 2011 roku wykonaliśmy również projekt naklejek UDT z okazji obchodów 100-lecia Dozoru Technicznego w Polsce.

Naklejki informacyjne UDT wykonane są ze specjalistycznej folii plombowej tzw. folii kruszącej, która uniemożliwia przeklejenie w całości naklejonej naklejki w inne miejsce.

Zestaw naklejek, dziurkacz z kaburą oraz instrukcja przechowywania i użytkowania naklejek UDT

naklejki-plombowe-udt-01

Instrukcja przechowywania i użytkowania naklejek UDT

udt-instrukcja-obslugi-naklejek-1
udt-instrukcja-obslugi-naklejek-2

Naklejona zielona naklejka UDT w windzie w budynku biurowym

naklejki-plombowe-udt-w-windzie-03
svg-image

Napisz do nas
reklama@razdwa.com.pl

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna 
ul. Zygmunta Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze

Kontakt bezpośredni:
Paweł Krzywdziński
+48 601 516 311
pawel@razdwa.com.pl

Back to top Arrow