zarowka-wrzesien-2020-do-www

NEONY NA DACHACH BUDYNKÓW

NEONY NA DACHACH
TO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE NOŚNIKI
REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ

Neony umieszczone na dachach budują pozytywny wizerunek oraz wpływają na wzrost postrzegalności prezentowanej marki. Niewielka ilość prowadzonych ekspozycji, a także niestandardowa forma reklamy jaką są neony na dachach powodują, że są zauważane i pozytywnie odbierane przez mieszkańców. Dobrze zaprojektowany neon doskonale wpisuje się w istniejącą architekturę, a jako reklama znajdująca się na dachu budynku nie zakłóca przestrzeni życiowej mieszkańców. Dla wielu osób, i to w różnym wieku, neony po zmroku zyskują specyficzną magię. Wszystkie te elementy powodują, że neony budują pozytywny wizerunek miasta w którym się znajdują oraz marki, którą reklamują. Nasi klienci potwierdzają, że w badaniach marketingowych mieszkańcy zauważają neony oraz akceptują taką formę reklamy. Neony umieszczone na dachu budynku to także budowanie silnego wizerunku. Firmy bardzo często decydują się na wieloletnie kampanie wizerunkowe wykorzystując neony na dachach, których celem jest wzrost wizerunku oraz rozpoznawalności marki. Dla marek Bosch, Plus, Netia, Vattenfall czy Pepsi takie kampanie przyniosły do tej pory wiele korzyści.

NEONY i REKLAMY LED NA DACHACH 
W CENTRACH MIAST

Posiadamy w ofercie kilka własnych lokalizacji pod neony w największych miastach: Wrocław, Katowice, Gliwice, Chorzów. Nasze lokalizacje usytuowane są w centrach miast, miejscach wzmożonego ruchu samochodowego, pieszego oraz komunikacji miejskiej, w bliskim sąsiedztwie największych centrów handlowych. Możemy się także podjąć znalezienia lokalizacji w innych miastach. Naszym klientom w zakresie neonów świetlnych na dachach oferujemy pełną obsługę: ekspozycja, uzgodnienia i pozwolenia urzędowe, wykonanie i montaż, ubezpieczenia, monitoring i serwis.

NEONY, LOGOTYPY i REKLAMY LED NA DACHU
SIEDZIBY FIRMY LUB INSTYTUCJI

Wykonujemy także neony, logotypy i reklamy przestrzenne 3D LED na dachach siedzib firm lub instytucji. Przygotowujemy niezbędną dokumentację techniczną oraz uzgadniamy położenie reklam w Urzędzie Miejskim w Wydziale Architektury. W zależnosci od statusu zabytku budynku wykonujemy uzgodnienia w Biurze Konserwatora Miejskiego lub Wojewódzkiego. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, konstruktorami oraz kierownikami budów mających doświadczenie konserwatorskie.

 

svg-image

Napisz do nas
reklama@razdwa.com.pl

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna 
ul. Zygmunta Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze

Kontakt bezpośredni:
Paweł Krzywdziński
+48 601 516 311
pawel@razdwa.com.pl

Back to top Arrow