R-led-naglowek-showroom

SHOWROOM

LEDY 3D

LITERY PRZESTRZENNE 3D LED

Poniżej przedstawiamy wizualizacje najczęściej występujących rozwiązań wykonania liter ledowych oraz puszek jako podkładów aluminiowych. Zakładkę będziemy sukcesywnie poszerzać pokazując większość możliwych rozwiązań i parametrów, które należy uzgodnić w trakcie realizacji.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub są zainteresowani spotkaniem, otrzymaniem oferty i realizacją to zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: Paweł Krzywdziński, tel. kom. 601 516 311, e-mail: pawel (at) razdwa.com.pl

LITERY PŁASKIE I PRZESTRZENNE Z PODŚWIETLENIEM DIODAMI LED
RODZAJE LITER I SPOSÓB MONTAŻU

litery_logo_napisy_led_rodzaje_konstrukcji_razdwa_zabrze_katowice-min

A. DIODY LED montowane od spodu na płaską literę z blachy aluminiowej malowanej proszkowo o grubości ok. 3 mm. Podświetlenie tworzy łunę świetlną tzw. efekt hallo. Tak przygotowane logo lub napis ze względu na sposób podświetlenia można zamontować tylko na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Ważnym elementem na który trzeba zwrócić uwagę to wykonanie zasilania na ścianie lub elewacji bez podkonstrukcji, najlepiej w taki sposób, aby  kable zasilające były niewidoczne.

03-podswietlana_litera_przestrzenna_montowana_katowice_slask_razdwa-min

B. DIODY LED montowane wewnątrz logo lub litery przestrzennej. Lico wykonane z pleksi do podświetleń oklejone folią translucentną przepuszczająca światło, folie występują w gamie kilkudziesięciu kolorów. Lico dochodzi do krawędzi boków. Boki wykonane z blachy aluminiowej malowanej na wybrany kolor. Plecy wykonane z PCV spienionego lub aluminium na którym montowane są moduły LED. Tak przygotowane przestrzenne litery lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Ważnym elementem na który trzeba zwrócić uwagę to wykonanie zasilania na ścianie lub elewacji bez podkonstrukcji, najlepiej w taki sposób, aby  kable zasilające były niewidoczne. Na dodatkowej podkonstrukcji można zamontować takie przestrzenne litery lub logo na dachu budynku. 

04-litera_przestrzenna_lico_swiecace_led_katowice_slask_razdwa-min

C. DIODY LED montowane od spodu i wewnątrz logo lub litery przestrzennej. Podświetlenie świeci do przodu oraz do tyłu tworząc ciekawy efekt świetlny biorąc pod uwagę możliwość zróżnicowania kolorów świecenia. Tak przygotowane litery lub logo montuje się tyko na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Ważnym elementem na który trzeba zwrócić uwagę to wykonanie zasilania na ścianie lub elewacji bez podkonstrukcji, najlepiej w taki sposób, aby kable zasilające były niewidoczne.

05-litera_przestrzenna_podswietlana_led_montowana_katowice_slask_razdwa-min

D. Litera przestrzenna z podświetleniem wewnętrznym LED. Lico wykonane z pleksi do podświetleń oklejone folią translucentną przepuszczająca światło, folie występują w gamie kilkudziesięciu kolorów. Boki wykonane z blachy aluminiowej malowanej na wybrany kolor. Boki z zagięciem zachodzą na lico. Plecy wykonane z PCV spienionego na którym montowane są moduły LED. Tak przygotowane litery z podświetleniem LED tworzące napis lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Ważnym elementem na który trzeba zwrócić uwagę to wykonanie zasilania na ścianie lub elewacji bez podkonstrukcji, najlepiej w taki sposób, aby kable zasilające były niewidoczne. Na dodatkowej podkonstrukcji można zamontować litery lub logo na dachu  budynku.

07-litera_przestrzenna_led_swiecace_lico_katowice_slask_razdwa-min

LITERY WYCINANE W DIBONDZIE Z PODŚWIETLENIEM DIODAMI LED
RODZAJE LITER I SPOSÓB MONTAŻU

23-24-25-led-na-dibondzie-trzy-opcje-liter-min

E. Litera z pleksi w obudowie z dibondu z podświetleniem wewnętrznym LED. Litera wykonana z pleksi do podświetleń, lico oklejone folią translucentną przepuszczającą światło, folie występują w gamie kilkudziesięciu kolorów. Litera z pleksi wystaje kilka mm przed lico dibondu, dając dodatkowy efekt świecenia boków litery na biało. Puszka z dibodnu jest dostępna w kolorach kilku kolorach, m.in.: białym, czarnym, czerwonym, srebrnym, srebrnym szczotkowanym. Tak przygotowane litery z podświetleniem LED tworzące napis lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Na dodatkowej podkonstrukcji można zamontować litery lub logo na dachu  budynku.

23-led-wysuniety-na-dibondzie-min

F. Litera z pleksi w obudowie z dibondu z podświetleniem wewnętrznym LED. Litera wykonana z pleksi do podświetleń, lico oklejone folią translucentną przepuszczającą światło, folie występują w gamie kilkudziesięciu kolorów. Lico litery z pleksi z licem dibondu tworzy płaską powierzchnię. Puszka z dibodnu jest dostępna w kolorach kilku kolorach, m.in.: białym, czarnym, czerwonym, srebrnym, srebrnym szczotkowanym. Tak przygotowane litery z podświetleniem LED tworzące napis lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Na dodatkowej podkonstrukcji można zamontować litery lub logo na dachu  budynku.

24-led-na-dibondzie-min

G. Litera z pleksi w obudowie z dibondu z podświetleniem wewnętrznym LED. Litera wykonana z pleksi do podświetleń, lico oklejone folią translucentną przepuszczającą światło, folie występują w gamie kilkudziesięciu kolorów. Lico litery z pleksi jest cofnięte kilka mm względem lica dibondu. Puszka z dibodnu jest dostępna w kolorach kilku kolorach, m.in.: białym, czarnym, czerwonym, srebrnym, srebrnym szczotkowanym. Tak przygotowane litery z podświetleniem LED tworzące napis lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń lub na elewacji na zewnątrz budynku. Na dodatkowej podkonstrukcji można zamontować litery lub logo na dachu  budynku.

25-led-na-dibondzie-wklesly-min

FLEX-LED MONTOWANY NA PLEKSI

H. Flex-LED montowany na pleksi

Litera wykonana z pleksi. 

Tak przygotowane litery z podświetleniem LED tworzące napis lub logo można zamontować na ścianie wewnątrz pomieszczeń.

22-led-R-bialy-na-plexi-min

Flex-LED kolory.

LED-tablica-02-min
svg-image

Napisz do nas
reklama@razdwa.com.pl

Raz Dwa neony i komunikacja wizualna 
ul. Zygmunta Krasińskiego 12/2
41-800 Zabrze

Kontakt bezpośredni:
Paweł Krzywdziński
+48 601 516 311
pawel@razdwa.com.pl

Back to top Arrow